نخستین وبسایت تربیت بدنی وعلوم ورزشی

انتشار مقدمه ای بر علم فعالیت ورزشی از دیدگاه ACSM

به گزارش وبسایت تربیت بدنی به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، کتاب «مقدمه ای بر علم فعالیت ورزشی از دیدگاه ACSM» تالیف جفری آ.پوتیگر توسط دکتر محمد شریعت زاده عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم ورزشی و با همکاری علی جهاندیده، آرزوایلدار آبادی، یاسر فخرایی و دکتر حسین صمدی مشتمل بر 12 فصل منتشر و راهی بازار کتاب شد.مقدمه ای بر علم فعالیت ورزشی از دیدگاه ACSM


فصل اوّل مقدّمه ای بر علم فعالیت ورزشی بوده و به مرور تاریخی علم فعالیت ورزشی و چگونگی شکل گیری موسسه ACSMپرداخته است. فصل دوم با عنوان رویکرد دستگاه ها به بررسی مهم ترین دستگاه های بدن انسان از جمله دستگاه عصبی، دستگاه عضلانی، دستگاه قلبی – عروقی و... پرداخته است. فصول 3 تا 10 به ترتیب علم فعالیت ورزشی را در مباحثی چون فیزیولوژی ورزشی و بالینی، پزشکی ورزشی، تغذیه ورزشی، روانشناسی ورزشی، رفتار حرکتی، بیومکانیک ورزشی، تجهیزات و ارزیابی های ورزشی به طور جامع و کامل مورد بررسی قرار داده است.
فصل 11 کتاب فرصت های شغلی و مسائل حرفه ای در علم فعالیت ورزشی را توضیح داده است. در این بخش فرصت های شغلی فارغ التحصیلان حوزه علوم ورزشی و پیش نیازهای آن بررسی شده است؛ و در فصل آخر کتاب به بررسی علم فعالیت ورزشی در قرن حاضر پرداخته و آینده حوزه علوم ورزشی، کاربرد و توسعه آن در سطوح مختلف را ارایه داده است.
کتاب مذکور در قطع رحلی در405 صفحه و به شمارگان 1000 نسخه به قیمت 490،000 ریال آماده ارایه به دوست داران کتاب می باشد.
علاقه مندان می توانند برای دریافت کتاب به آدرس: ssrc.ac.ir مراجعه و یا با شماره تلفن های 88747884 و 88747632 تماس حاصل نمایند.

Back to top
ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو