نخستین وبسایت تربیت بدنی وعلوم ورزشی

هشتمین همایش بین المللی تربیت بدنی وعلوم ورزشی برگزار شد

هشتمین همایش بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی با هدف توانمندسازی و تبادل یافته‌های علمی رشته تربیت بدنی طی روز های سی بهمن و اول اسفند ماه در سالن همایش‌های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

هشتمین-همایش-بین-المللی-تربیت-بدنی-وعلوم-ورزشی

 

 در این همایش اساتید و پژوهشگران مطرحی از کشورهای آمریکا، اسپانیا، نروژ، ایتالیا، مجارستان، فیلیپین و هند حضور داشتند. همچنین دکتر احمدی معاون پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دكتر مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان، دکتر مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش، مهندس هاشمی طبا رییس سابق سازمان تربیت بدنی، دکتر سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، دکتر عبد الحمید احمدی مشاور عالی و معاون فرهنگی وزارت  ورزش، دکتر پور کیانی مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مهندس شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک، سردار باران چشمه رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح  و روسای فدراسیون جانبازان و معلولان، والیبال، تکواندو،ژیمناستیک و کبدی از حاضران این همایش دو روزه بودند.

برای این همایش بیش از 1400 مقاله ارسال شده بود که از بین آنها 860 مقاله بصورت پوستر و سخنرانی پذیرفته شد.

در این همایش 6 نشست تخصصی برگزار شد که یکی از آنها مرتبط به فوتبال، دیگری درباره ورزش دانش آموزی و نشست بعدی در خصوص دستاوردهای پژوهشی وزارت ورزش و جوانان بود. چهار نهاد بین المللی شامل انجمن بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی، فدراسیون آسیایی ورزش دانشجویی، دانشگاه فلورانس ایتالیا و انجمن آسیایی تربیت بدنی در برگزاری این همایش مشارکت داشتند.

همزمان با برگزاری این همایش دو همایش ملی تحت عناوین اولین همایش ملی ایمونولوژی ورزشی و نخستینهمایش علمی انجمن تربیت بدنی و علوم ورزشی برگزار شد.

از نکات جالب توجه این همایش، استقبال بی نظیر شرکت کنندگان از نشست ها و کارگاه های این همایش بود به طوری که در برخی از این نشست ها سالن ها گنجایش متقاضیان شرکت کننده در نشست ها را نداشت.

اساتید، دانشجویان و علاقه مندان گرامی با مشاهده گالری تصاویر زیر از میزان مشارکت گستردگی، و استقبال از این همایش مطلع خواهند شد.

 

منبع + تصاویر

Back to top
ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو