نخستین وبسایت تربیت بدنی وعلوم ورزشی

Formoline L112 قرص کاهش وزن

مدتی است که سوالات زیادی از سوی برخی از کاربران در مورد داروهای جدید لاغری پرسیده میشود. دارویی که این اواخر بیشتر سرو صدا کرده است به نام Formoline L112  به دلیل در دسترس بودن مورد تجویز برخی از پزشکان نیز قرار گرفته است

و لذا اغلب سوالات هم در مورد این قرص میباشد. در مقاله امروز توضیح لازم در مورد این مکمل کاهش وزن داده میشود.

باید بدانید که مکمل کاهش وزن فورمولاین که برای اولین بار در آلمان تولید شده است دارای ساختار شیمایی خاص خود بوده که باعث کاهش جذب چربی ها میگردد. این مکمل با کاهش جذب چربی میتواند مانع از اضافه وزن شما شده و در عین حال به دلیل کمبود چربی جذب شده بدن بناچار چربی های اضافی خود را به سوزاندان میکشاند. لذا آنچه گفته شد نشان میدهد که این مکمل تنها در شرایطی مفید است که فرد قادر به رعایت رژیم غذایی نباشد. بدین معنی که اگر کسی دارای اراده قوی در حذف تقریبی چربی از وعده های غذایی خود را داشته باشد دیگر نیازی به استفاده از این قرص را نخواهد داشت.

این قرص از پلیمر دی گلوکو آمین ساخته شده است مانع از جذب غذاهای چرب در دستگاه گوارش گردیده و لذا استفاده از آن میتواند منجر به کاهش در جذب ویتامین های محلول در چربی نیز میگردد. در استفاده از این مکمل به افراد توصیه میکنیم که آن را به همراه نوشیدنی و در وعده های غذایی مصرف نمایند. برای افرادی با هدف کاهش وزن، 2 عدد در روز و برای افرادی برا حفظ وزن تنها یک عدد در روز کفایت میکند. کلیپ زیر هم میتواند گویای روش کار این مکمل باشد.

توصیه ما: افراد با هدف کاهش وزن در وهله اول با تمرین هوازی و کنترل تغذیه به کاهش وزن روی بیاورند و معرفی این مکمل به معنی تائید در استفاده از آن نیست. در پایان دوباره تاکید میکنم این یک مکمل چربی سوز مستقیم نیست و مکانیسم مشابهی همچون قهوه سبز که باعث افزایش متابولیسم میگردند ندارد.

امید است این مقاله نیز برای شما مفید بوده باشد. شاد باشید و سرزنده

منبع: مجله علوم ورزشی 

Back to top
ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو