نخستین وبسایت تربیت بدنی وعلوم ورزشی

آمار تحلیلی عملکرد ملی‌پوشان ایران برابر ایتالیا


آمار تحلیلی عملکرد ملی‌پوشان ایران برابر ایتالیا/ قدرت‌نمایی موسوی                                                                                    .

 

به گزارش خبرگزاری فارس، نخستین دیدار تیم‌های والیبال ایران و ایتالیا از هفته پنجم رقابت‌های لیگ جهانی والیبال از ساعت 22:30 به وقت تهران در سالن مملو از تماشاگر پالاکاسا شهر مودنا برگزار شد که در پایان شاگردان خولیو ولاسکو با نتیجه 3 بر یک و با امتیازهای (23 - 25، 22 - 25، 22 - 22، 32 - 30) بازی را به سود خود رقم زدند و جمع امتیازهای خود در جدول رده‌بندی را به 6 رساندند.

ایوان زایتسف، بازیکن شماره 9 ایتالیا در این بازی با وجود اینکه در دو گیم نخست حضور نداشت، اما توانست 19 امتیاز کسب کند و امتیازآورترین بازیکن میدان لقب بگیرد.

سید محمد موسوی، بازیکن تیم ملی ایران هم با به دست آوردن 17 امتیاز به عنوان امتیاز‌آورترین بازیکن ایران معرفی شد. 

* آمار عملکرد ملی‌پوشان ایران در بخش‌های حمله، دفاع و سرویس به این شرح است:

در بخش حمله علیرضا مباشری از مجموع 24 حمله، توانست 14 امتیاز برای ایران به ارمغان بیاورد. پس از مباشری، سید محمد موسوی از 13 حمله خود موفق شد 10 امتیاز کسب کند.امیر غفور، دیگر بازیکن جوان تیم ایران در این بازی 25 حمله انجام داد و موفق به کسب 10 امتیاز برای ایران در بخش هجومی شد.

تجزیه تحلیل والیبال ایران ایتالیا


در دفاع محمد موسوی عراقی در تیم ایران از مجموع 18 دفاع خود توانست 4 امتیاز کسب کند و پس از وی مهدی مهدوی یک دفاع انجام داد که وی هم موفق به کسب یک امتیاز شد. سعید معروف هم 9 دفاع انجام داد و توانست تنها یک امتیاز برای ایران به ارمغان بیاورد.

در بخش سرویس هم رحمان داودی 17 بار پشت خط سرویس قرار گرفت و توانست 4 امتیاز مستقیم سرویس کسب کند. موسوی هم از 16 باری که پشت خط سرویس قرار گرفت 3 امتیاز کسب کرد. مهدوی هم از 4 باری که پشت خط سرویس قرار گرفت موفق شد یک امتیاز کسب کند.

 

 

 

محتوای بیشتر در این بخش: لیگ جهانی والیبال چگونه است؟ »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Back to top
ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو