نخستین وبسایت تربیت بدنی وعلوم ورزشی

نرم افزار محاسبه گر حداکثر وزن غیر استروئیدی

وبسایت myfitroad.com به تازگی محاسبه گری را طراحی نموده که می توان در آن حداکثر وزن غیر استروئیدی را محاسبه نمود....

وزن غیر استروئیدی

آنچه که در تمرینات قدرتی و مقاومتی برای بسیاری از افراد به عنوان سوال مطرح میباشد این است که تمرین میتواند تا چه اندازه افزایش وزن مفید و موثری برای یک تمرین کننده به بار آورد. در کنار آن این سوال هم مطرح خواهد شد که این افزایش وزن چه تغییراتی را میتواند در محیط اندام ها برای ما همراه داشته باشد؟ 

باید بدانیم که هر فرد قادر است بدون استفاده از داروهای استروئید با توجه به فیزیولوژی و استعدادهای ژنتیکی تا حدی رشد نماید و این رشد برای هر فرد متفاوت است. فرمول مک کالم به شما خواهد گفت که با توجه به شرایط بدنی خود حداکثر میتوانید بدون استفاده از داروهای استروئیدی و تنها با تمرین به چه حد و اندازه از نظر رشد دست یابید. همچنین این فرمول به شما خواهد گفت که حداکثر دور سینه، ساعد، بازو، گردن، ساق و ران پا که میتوانید با استفاده از تمرینات سالم به دست آورید چه اندازه میباشد. برای استفاده از این فرمول لازم است تا شما قد فرد، دور مچ دست و دور مچ پا را در محاسبه خود قرار دهید.

محاسبه با روش مک کالم از رایج ترین روشهای موجود در دنیا میباشد و به مربیان کمک میکند تا در بدو ورود هر فرد به باشگاه هدفچینی مناسبی برای او داشته باشند. باید در نظر بگیرید که این فرمول یک پیش بینی کننده است و گاهی افراد توانسته اند به نتایج بهتری هم دست یابند.

مجله علوم ورزشی نرم افزاری برای محاسبه طراحی کرده است که میتوانید آن را دانلود نموده و استفاده نمائید. استفاده از این نرم افزار رایگان میباشد. امید است این نرم افزار برای شما مفید بوده باشد.

لینک برنامه :

http://www.myfitroad.com/tools/McColum/McCallum.htm

Back to top
ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو